ניטור מידע

מערכת הניטור הייחודית של Vigo מבוססת על אלגוריתם שפותח בחברה ומנטרת בכל רגע למעלה מחצי מיליון שיחות רלוונטיות מתוך הרשתות החברתיות בישראל. המאגר העצום הזה ממשיך להתפתח בכל יום ואנו מקפידים להיות מעודכנים בכל זירות השיח החמות ביותר והרלוונטיות ביותר ללקוחות שלנו. המערכת מכילה יכולות פילוח בזמן אמת המבטיחות תוצאות מסוננות, מעודכנות ונקיות מרעשים.

 

מחקרי עומק

הערך המוסף של Vigo הוא לא רק במציאת המידע הרלוונטי, אלא גם ובעיקר בניתוח שלו עבור הלקוחות שלנו. צוות האנליסטים המומחים שלנו, מלווה את הלקוחות שלנו מסביב לשעון ומעבד את הממצאים הגולמיים אל מידע מזוקק, בעל תובנות SWOT. כמו כן, אנו החברה היחידה כיום בישראל המספקת ללקוחותיה מחקרי 360, מכלל ערוצי המדיה, ברמה ובפיקוח אקדמי.

 

אפליקציית משברים וחיזוי

אפליקציית המשברים הבלעדית של Vigo  מבוססת על תוצאות מחקר שערכנו המקיף עשרות אירועי משבר ואת הנסיבות שהובילו להתפרצותם. באמצעות מאפיינים ייחודיים, פיתחנו שיטה לחיזוי והתרעה מפני משברים פוטנציאליים. האפליקציה מלווה את התפתחות האירוע בזמן אמת בכל ערוצי המדיה הקונבנציונלית והחדשה. כל המידע העדכני, בפלטפורמה אחת, בכף ידך.VigoBox

איזה כיף לקבל ביקורות חיוביות ברשת! אבל למה שתשמרו את כל הכיף לעצמכם? הפיתוח הייחודי של Vigo מאפשר הטמעה של מסך אינטראקטיבי המציג, ומתעדכן בזמן אמת, שיחות חיוביות מרחבי הרשת אודות המותג שלכם. הדרך הטובה ביותר להראות לקהל הלקוחות שלכם שאתם מקשיבים!